V.I.P. Taksi Projesi

FiloWay Araç Takip Sistemlerinin kullanıldığı V.I.P. taksiler İstanbul’da hizmet vermeye başladı.

Ticari Taksi hizmeti alacak vatandaş tarafından taksi çağrı merkezini arayarak bulunduğu adrese bir taksi ister.

Oparatör tarafından Ad- Soyad – TC Kimlik Numarsı ve Adres bilgilerini Sisteme kaydeder ve sistem üzerinden en yakın ticari taksiyi gönderir. Sistem tarafından görevlendirilen araç sistem üzerinden otomatik olarak GPS ve GPRS üzerinden sayısal haritalardan takip edilir.

Aracın verilen adreste müşteri tarafından araca binilmesi taksimetrenin açılması görevin tamamlanması anlamına gelir. Ayrıca araç içine takılan tablet veya navigasyon cihazları ile kullanıcı ve call center arası sesli ve yazılı haberleşme sağlanabildiği gibi iki nokta arası mesafe, taksi ücretleri, koordinat ve adres bilgileri gibi birçok özellik sunulmaktadır.

Lüks transfer ve şehir içi taşımacılık hizmetinin doğru ve kaliteli yapılabilmesi için gereken ruhsatları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden alan ilk firmalardan biri olan TUAŞ Taxi, Opel Insignia model otomobilleri ile İstanbul’da hizmet vermeye başladı.

2023′e hazırlanan İstanbul’un hak ettiği kaliteli ulaşımı sağlamak için Taksi Otomotiv ve Ulaşım Hizmetleri Tic. A.Ş. ; TUAŞ Taxi sektöre yatırım yaparak 100 adet Opel Insignia satın aldı. İbb’den alınan ulaşım ruhsatlarındaki 2000 cc motor gerekliliği nedeniyle TUAŞ Taxi, bu konudaki tercihini Opel’in amiral gemisi olan 2000cc lik motora sahip Insignia modelinden yana kullandı ve TUAŞ Taxi, Opel iş birlikteliğiyle, sağladığı hizmeti İstanbullularla birlikte İstanbul’u ziyarete gelen turistler ve İstanbul iş hayatı ile buluşturdu. Geniş bagaj hacmi ile Opel Insignia, TUAŞ Taxi’den hizmet alacak kişilerin eşya ve bavul taşımalarında hayatını kolaylaştıracak.

İstanbul ve çevresinde ulaşmak istediğiniz her yere en yüksek kalitede ulaşım hizmeti veren TUAŞ Taxi, sektörde bir ilke imza atıyor. Üniformalı sürücüleri, araç içi tablet bilgisayarları, ödemeyi aracın içinde nakit veya kredi kartı ile yapabilmeyi sağlayan POS yazarkasaları ile ulaşıma yeni bir vizyon getirmeyi hedefleyen TUAŞ Taxi Opel ile İstanbul’un ulaşımdaki yeni tercihi olacak.

Ulaşımda; konfor ve güven bir araya gelince?

TUAŞ Taxi, şehir içi ulaşım ihtiyacınızı konfor ve güven içinde, İstanbul trafiğini çok iyi bilen, deneyimli sürücüler ve Opel’in amiral gemisi olan Insignia modeli otomobilleriyle yapmanızı sağlayacak. Ayrıca araç içinde günlük gazeteden, kişiye özel içecek, peçete ya da ıslak mendile kadar her türlü detayı bulabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey ise gitmek istediğiniz yeri belirtmek. TUAŞ Taxi size güzergahınız, sürücünüzün adı, aracınızın plakası ve ortalama varış süresi hakkında kısa mesajla bilgi versin. Dilerseniz aracınızı akıllı cep telefonunuzdan da takip edebileceksiniz. Şehir içi lüks ulaşımda, bu sektörün en önemli öğesi olan sürücüler de TUAŞ Taxi tarafından özenle seçiliyor. TUAŞ Taxi sürücüleri, ileri sürüş teknikleri akademisinde eğitim alarak, hizmet verdiği birey, kurum ve kuruluşlara konforlu ulaşımı temin ediyor. Güven ve konfor TUAŞ Taxi’de Opel Insignia ile hizmete dönüşüyor.

TUAŞ Taksi, 500 araç ile hizmet verecek?

TUAŞ Taxi Genel Müdürü Mehmet Tolunay, “Mevcut ulaşım sektörünün büyümesi ve geliştirilmesi için üzerine düşen görevi layıkıyla yapan TUAŞ Taxi’nin hedefi, sektörümüzdeki lider konumunu uzun yıllar devam ettirmektir’ dedi. Tolunay, şuan 100 araçlık olan TUAŞ filosunun hedefini 500 Opel Insignia olarak açıkladı.

Tecrübeyle yol arkadaşı; TUAŞ Taxi?

1975 yılından bu güne kadar taksi ulaştırma ve otomotiv sektöründe hizmet vermekte tecrübe sahibi olan TUAŞ; 2013 yılı itibarı ile ulaşım sektörüne yeni bir hizmet ve kalite anlayışı getirerek tecrübesiyle müşterilerine yol arkadaşı oldu.

FiloWay Araç Takip Sistemleri Kullanılmıştır...
FiloWay Araç Takip Sistemleri Kullanılmıştır…

Sistemin işleyişi için video’yu izleyiniz… Video

Paylaş

Bir Cevap Yazın