Ziyaretçi Takip Sistemi

Ziyaretçi Takip Sistemi ile işletmenizi ziyaret eden şahısların, işletme çalışanlarının, taşeron firma çalışanlarının geçiş yetki ve kayıtlarının tutulması, raporlanması pratik ve güvenlidir. Birçok işletmenin bu konuya önem verdiği bilinmektedir.

Geçiş Kontrol :

FiloWay geçiş kontrol sistemi ile, İşyerinizde kadrolu çalışanların, geçici bir süre için bulunması gereken taşeron çalışanların geçiş yetkilerinin kontrol altına alınması ve istenildiğinde raporlanmasını hedef almıştır. İşyeri içerisinde bulunan tüm otomatik kapı ve turnike geçiş noktalarına entegre edilen RF okuyucular ile kişilerin geçişleri sınırlandırılmaktadır. Kişilere özel olarak çalışan bu sistem ile işyeri içerisinde yüksek güvenlik sağlanır.

Ziyaretçi Takip :

Mevcut sistemlerin çoğunda, işletme girişlerinde ziyaretçiye daha önceden hazırlanmış bir “ziyaretçi kartı” verilmekte ve ziyaretçinin Kimlik kartı istenmektedir. Hangi ziyaretçinin hangi kartı kullandığı bilinmemekte ve bu bilgi herhangi bir kayıt ortamında tutulmaktadır. Bir diğer problem ise verilen ziyaretçi kartının işletme içinde her yerde geçerli olmasıdır. FiloWay, tüm bu gereksinimler için bir sistem geliştirerek, işletmenize gelen ziyaretçilerinizi yönetme imkanı sağlamaktadır.

Sistem Avantajları :

Gelen ziyaretçi kaydı alınır, istenirse resim yüklemesi/tanımlaması yapılabilir

Kişilerin gideceği güzergah belirlenerek geçiş noktasındaki kapılara yetkilendirme yapılır,

İşletmeye gelen taşeron elemanlar bu kart ile yönetilebilir, işletmede kalacağı süre belirlenebilir, giriş çıkış yetkileri tanımlanabilir, gün sonu raporlamaları alınabilir,
kişilere belirlenen saatler arasında istenilen kapılardan geçişleri kontrol edilebilir.

FiloWay, tüm bu işlemleri 1dk gibi bir sürede gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Paylaş

Bir Cevap Yazın