Anasayfa >> Kurumsal >> Hakkımızda

Hakkımızda
Twitter

FiloWay Filo Yönetim Sistemleri

Misyonumuz

FiloWay Filo Yönetim Sistemleri olarak birinci hedefimiz müşterilerimize, verimlilik katacak ve karlılıklarını arttıracak destek ve optimizasyon araçları sunmaktır. Müşterileri için; gelişen teknolojilerin getirdiği yenilikleri etkin ürünleri zaman ve süreklilik avantajıyla ekonomik yollardan müşterilerimizle buluşturmak, günümüz teknolojisini ve tüm yeniliklerini yakından takip ederek bunları siz değerli iş ortakları ve müşterileri ile paylaşmayı kendine görev edinmiştir.


Vizyonumuz

Profesyonel bir yaklaşım ile teknoloji ürünlerini hızlı ve ekonomik şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olmak.

 

Kurumsal Değerlerimiz

Beni biz, bizi bir yapan değerlere sahip çıkmak.

Hizmeti, hayatın değişmez bir parçası haline getirmek.

Müşteri memnuniyeti.

İşbirliği, dayanışma ve ekip çalışması.

Kalite, güven ve dürüstlük.


 

FiloWay Fleet Managaments Systems

Our Mission

FiloWay Fleet Management Systems to our customers as our primary goal,that will add efficiency and improve profitability is to offer support and optimization tools.
For customers, developing products, technologies, novelties of the effective time and the advantage of continuity in economic ways to bring together customers,
All the innovations of today's technology and closely following them to share with our valued business partners and customers has set itself the task.Our Vision

Technology products with a professional approach to its customers fast and economical way todeliver a reliable and reputable companies in Turkey aiming to be one.

Sunum TR   Sunum EN

Kurumsal Katalog için aşağıdaki resme tıklayınız...

 
 
 

 
© FiloWay Filo Yönetim Sistemleri Hakkımızda Ürünler Genel Bilgiler Referanslar Haberler Bize Ulaşın