ATS Ekipmanlar

24 Mart 2022 5878 ziyaret

Geniş Donanım Seçenekleri
FiloWay olarak tüm sektörlere ve ihtiyaçlara cevap verebilecek ekipmanlarımız mevcut olup her geçen gün yeni ürünler eklenmektedir.

CanBus Modül
Klasik araç takip cihazlarının sağladığı verilerden daha fazlasını isteyenler için filonuzdaki tüm araçların şoför gösterge paneli merkez ofisinizden ve mobil cihazlardan takip'de..

RF-­ID
Ürünlerimiz RF-­ID modül desteği sayesinde bir çok sensör ve çevre birimleriyle kablosuz olarak haberleşmektedir..

Kart Okuyucu
Araç Takip Cihazıyla entegre çalışan Mifare kart okuyucu sayesinde güvenlikten taviz vermeden hangi aracı hangi personel ne zaman ne kadar kullanmış takibini yapabilirsiniz..

Sıcaklık Kontrol ve Takip Sistemleri
Araç Takip Cihazlarımıza entegre kablolu ve kablosuz sıcaklık sensörleri sayesinde soğuk zincire bağlı frigofrik araçların sıcaklık seviyeleri anlık olarak takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Kritik sıcaklık değişikliklerinde tanımlanan kişilere hem E­-posta hem de Mobil bildirimler ile Mobil Uygulamayı kullanan tüm kullanıcılara ulaşmaktadır..

Motor Bloke Ünitesi
Araçların İmmobilizer sistemine entegre edilen ve istenilen zamanlarda uygulanan blokaj sistemidir..

Buzzer Sesli Uyarı Sistemi
Araç Takip Sisteminde farklı alarm senaryoları oluşması halinde (Örn; hız aşımı) araç içinde sesli ikaz, uyarı için kullanılan sesli buzzer..

Acil Durum Butonu
Acil durumlarda kullanılmak üzere Araç Takip Cihazlarımıza takılan butona basıldığında yetkili kişilere, E­-posta ve Mobil bildirimler yapılır..

Manyetik Kontaklar
Araçlarda Yakıt Depo Kapağı, bagaj, kaput, kapı gibi aksamlara takılabilen buradaki hareketleri algılayan kablosuz manyetik kontaklardır, kablosuz seçenekler mevcuttur..

Araç Depo Kapağı
Fuel Safe Yakıt Tankı Güvenlik Sistemleri

Lojistik taşımacılık araçları ve iş makinelerinde yakıt tankı güvenliği için dizayn edilmiş bir üründür..

Entegrasyon

  • Navigasyon Entegrasyonu
  • Taksimetre Entegrasyonu
  • Takograf Entegrasyonu